26.1.07

olgu tervitatud esimene mai,

või siiski mitte ehk, või siiski just, et pääseda sest lootusetust ahjukütmisest, mis aheldab koju ahjuroobi külge ja paneb vanainimese igavusest blogitsema.
eelmisest kätlemisstseremooniast internetis - koduleheküljest - on üle kümne aasta möödas.
areng võiks olla unistuski. kirjutamine võiks olla kummardus kindlale lugejale. aga ei.

siinkohal olekski paslik lõpetada

Kommentaare ei ole: