või siiski mitte ehk, või siiski just, et pääseda sest lootusetust ahjukütmisest, mis aheldab koju ahjuroobi külge ja paneb vanainimese igavusest blogitsema.
eelmisest kätlemisstseremooniast internetis - koduleheküljest - on üle kümne aasta möödas.
areng võiks olla unistuski. kirjutamine võiks olla kummardus kindlale lugejale. aga ei.
siinkohal olekski paslik lõpetada
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar